Nowy rozkład jazdy autobusów na terenie powiatu płońskiego

Ilustracja do artykułu Autobus HM Trans.jpg

Nowy rozkład jazdy autobusów na terenie powiatu płońskiego

Od 3 grudnia zmienił się rozkład jazdy autobusów kursujących w ramach powiatowych przewozów pasażerskich. Jest on zamieszczony na stronie www.powiat-plonski.pl w zakładce rozkład jazdy.

Nowy rozkład jazdy jest podyktowany uwagami i wnioskami pasażerów. Jest on teraz wygodniejszy i bardziej dopasowany do ich potrzeb. Szczególnie młodzież szkolna odczuje pozytywne skutki zmian. W większości linii zostały zmienione trasy oraz godziny przyjazdów i odjazdów autobusów. Jest także więcej przystanków w Płońsku, które będą zatrzymywać się także, m.in. na: ul. Sienkiewicza, Kolejowej, Kopernika, Wolności i Warszawskiej przy ZUS.

Dla zwiększenia jakości naszych usług jesteśmy cały czas otwarci na uwagi do rozkładu jazdy. Prosimy o ich ewentualne zgłaszanie mailem: urzad@powiat-plonski.pl

Infolinia przewoźnika HM TRANS Sp. s.c. dot. rozkładu jazdy: tel. 577 555 066