Nieruchomość do sprzedaży

Powiat Płoński przeznaczył do sprzedaży zabudowaną nieruchomość w Raciążu położoną przy ul. Kilińskiego składającą się z dwóch działek oznaczonych nr ewidencyjnym 1217/7 o pow. 0,1142 ha i 1217/3 o pow. 0,0072 ha.

Zestawienia trzech zdjęć, budynków.

Nieruchomość położona w centrum miasta Raciąża. Zabudowana budynkiem jednopiętrowym o powierzchni użytkowej 807,58 m2 z wysoką piwnicą. Nieruchomość posiada dojazd od strony dwóch ulic: Kilińskiego i Warszawskiej. Dla ww. działek brak jest aktualnie obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego. Wg studium uwarunkowań i kierunku zagospodarowania przestrzennego Miasta Raciąż nieruchomość leży w obszarze MS – tereny zabudowy śródmiejskiej z podstawowymi kierunkami przeznaczenia: intensywna zabudowa wielofunkcyjna, zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, zabudowa usługowa.

Szczegółowe informacje dotyczące nieruchomości znajdują się na stronie www.powiat-plonski.pl w zakładce „Obrót nieruchomościami – Wykazy nieruchomości przeznaczonych do zbycia (…)” lub pod numerem tel. 23 662 23 15 wew. 226 lub 214.