Nawierzchnia na drodze powiatowej Drobin – Gralewo – Mystkowo będzie remontowana

W Starostwie, 2 lipca odbyło się spotkanie dotyczące poprawy stanu nawierzchni na drodze powiatowej nr 2998W Drobin – Gralewo – Mystkowo. Na spotkaniu ustalono, że zostanie wykonany remont przedmiotowej drogi na długości ok. 1,5 km od miejscowości Gralewo w kierunku miejscowości Drobin. Remont będzie polegał na ułożeniu nowej nawierzchni bitumicznej oraz wykonaniu poboczy z kruszywa łamanego. Termin realizacji sierpień/wrzesień 2020r.

Ilustracja do artykułu Przedstawiciele powiatu i wójt gmniny Raciąż rozmawiają o remoncie nawierzchni drogi powiatowej.jpg

W spotkaniu udział brali Elżbieta Wiśniewska Starosta Płoński, Krzysztof Wrzesiński Wicestarosta, Zbigniew Sadowski - Wójt Gminy Raciąż, Artur Adamski Członek Zarządu Powiatu, Radne Rady Powiatu: Elżbieta Grodkiewicz, Elżbieta Kuźniewska i Bożena Szerszeniewska oraz Marcin Piechocki Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg.