Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

O godzinie 10.00 rozpoczęły się Uroczystości Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych na dziedzińcu kościoła parafii pw. św. Michała Archanioła w Płońsku.

Delegacja powiatu płońskiego wręcza wiązankę kwiatów przedstawicielowi mundurowemu w celu złożenia pod pomnikiem Żołnierzy wyklętych

Delegacja powiatu w składzie: Przewodniczący Rady Powiatu Dariusz Żelasko, wicestarosta płoński Krzysztof Wrzesiński, Anna Czerniawska sekretarz powiatu złożyli kwiaty i znicze przy pomniku pamięci narodowej. Na uroczystości organizowanej przez Jednostkę Strzelecką 1006 Płońsk były delegacje samorządowe, Radni Powiatu, Radni Miasta Płonsk oraz Radni Gminy Płońsk, przedstawiciele służb. Nie zabrakło również przedstawicieli szkół w tym m.in. z Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku z uczniami klas mundurowych.