Nagrody Starosty Płońskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej
13 października w Zespole Szkół nr 2 im. Leona Rutkowskiego w Płońsku w ramach Dnia Edukacji Narodowej Starosta Płoński Elżbieta Wiśniewska wręczyła nagrody.
Elżbieta Wiśniewska Starosta Powiatu Płońskiego pogratulowała wszystkim nagrodzonym dyrektorom szkół i placówek, wyróżnionym nauczycielom oraz nauczycielom mianowanym i życzyła dalszych sukcesów.
Nagrodzeni dyrektorzy szkół i placówek:
- Pani Ewa Długoszewska Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Płońsku
- Pani Bożena Dzitowska Zespół Szkół Nr2 im. Leona Rutkowskiego w Płońsku
- Pani Ewa Głuchowska Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku
- Pani Karina Kmiecinska I LO im.Henryka Sienkiewicza w Płońsku - "Płocka"
- Pan Jacek Kostrzewa Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Płońsku
- Pani Renata Kozakiewicz Zespół Szkół w Czerwińsku
- Pani Iwona Leszczyńska Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Jońcu
- Pan Włodzimierz Pająk Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1 w Płońsku
- Pani Dorota Rubinkowska Zespół Szkół w Raciążu
Nauczyciele szkół i placówek:
- Pani Ewa Bombała (Zespół Szkół w Czerwińsku)
- Pani Daria Ciosek (Zespół Szkół Nr 2 w Płońsku)
- Pan Piotr Gloch (Zespół Szkół Nr 2 w Płońsku)
- Pani Agnieszka Kowalska (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Płońsku)
- Pan Józef Kowalski (Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1 w Płońsku
- Pan Piotr Kozera (Zespół Szkół Nr 1 w Płońsku)
- Pani Ewa Litewka (Zespół Szkół Nr 1 w Płońsku)
- Pani Monika Marciniak (Zespół Szkół w Raciążu)
- Pan Arkadiusz Markowski (Zespół Szkół Nr 1 w Płońsku)
- Pani Katarzyna Myszyńska (I Liceum Ogólnokształcące w Płońsku)
- Pani Aneta Rutkowska (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Płońsku)
- Pani Grażyna Szymańska (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Płońsku)
- Pani Beata Tchórznicka (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jońcu)
- Pan Radosław Wasilewski (I Liceum Ogólnokształcące w Płońsku)
Nauczyciele Mianowani:
- Pan Andrzej Kraszewski (Zespół Szkół Nr 1 w Płońsku)
- Pan Adrian Dalecki (Zespół Szkół Nr 1 w Płońsku)
- Pani Justyna Dalecka (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jońcu)
- Pani Magdalena Gmurczyk Okrasa (Zespół Szkół w Czerwińsku)