Nabór do szkół ponadpodstawowych 2020 - 2021

15 czerwca rozpoczynamy rekrutację do szkół ponadpodstawowych. Rekrutacja do szkół prowadzonych przez Powiat Płoński odbywać się będzie internetowo

Ilustracja do artykułu grafika Nabór do szkół ponadpodstawowych.png

Na stronie www.nabor.pcss.pl/plonsk znajdziesz:
- informacje na temat szkół z terenu powiatu wraz z opisem ich oferty edukacyjnej,
- harmonogram rekrutacji,
- podpowiedzi w jaki sposób przygotować wniosek o przyjęcie do szkoły.

Wystarczy kilka kroków by złożyć podanie!
Od 15 czerwca do 10 lipca zaloguj się na stronie www.nabor.pcss.pl/plonsk:

1. Wybierz klasę lub klasy w jednej, dwóch lub kilku szkołach.
2. Wypełnij podanie.
3. Wydrukuj i podpisz! Pamiętaj by podpis złożyli też Twoi rodzice lub opiekunowie prawni.
4. Zrób skan lub zdjęcie.
5. Podanie złóż w szkole lub prześlij elektronicznie z konta kandydata. Podanie przekaż tylko do szkoły pierwszego wyboru.

REKRUTACJA ODBYWA SIĘ DO KONKRETNYCH KLAS W SZKOŁACH!

System Nabór 2020 ułatwia kolejne kroki rekrutacji – z profilu kandydata możesz przesłać podpisane oświadczenia, skan świadectwa ukończenia szkoły oraz wpisać oceny i wyniki egzaminu ósmoklasisty.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.nabor.pcss.pl/plonsk/szkolaponadpodstawowa/dokumenty