Młodzieżowa Rada Powiatu Płońskiego na warsztatach

24 listopada 2022 roku odbyły się warsztaty dla Radnych Młodzieżowej Rady Powiatu Płońskiego, które poprowadziła Pani dr Katarzyna Rychlicka-Maraszek.

Radni Młodzieżowej Rady Powiatu Płońskiego podczas warsztatów.

Radni mieli okazję nawiązać ze sobą lepszy kontakt, poznać swoje mocne i słabe strony oraz odpowiedzieć na wiele różnych pytań, takich jak np. "Z czego jestem najbardziej dumna/y?"
Młodzież sprawdziła również swoje umiejętności pracy w grupach, w których starała się wykonać jak najwyższą wieżę stworzoną tylko i wyłącznie ze słomek. Cierpliwość też tu się niewątpliwie przydała.
Podczas warsztatów radnych odwiedziła Elżbieta Wiśniewska Starosta Powiatu Płońskiego.

Zakres tematyczny warsztatów: edukacja obywatelska oraz rozwój kompetencji merytorycznych, społecznych i przywódczych, planowanie pracy młodzieżowej rady, rozwój umiejętności liderskich i współpracy w grupie; reprezentacja młodzieży oraz formy współpracy młodzieżowej rady ze środowiskiem lokalnym.

Zadanie dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach zadania pn. "Młodzieżowy Rel - Powołanie Młodzieżowej Rady Powiatu Płońskiego".
#Mazowszepomaga #programywspacia #solidarnośćmazowiecka