LXXX sesja Rady Powiatu Płońskiego

Dnia 28 lutego 2024 roku (środa) o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro pok. nr 325).

1620x108000.jpg

Sesja Rady Powiatu Płońskiego zostanie przeprowadzona w programie e-Sesja.

Informuję, że porządek obrad przedstawia się następująco:

2. Przyjęcie protokołu z LXXIX sesji Rady Powiatu Płońskiego.
  4. Sprawozdanie Przewodniczącego Zarządu Powiatu z działalności Zarządu w okresie między sesjami Rady Powiatu.
  5. Przyjęcie informacji na temat przeprowadzenia audytu nadzoru Systemu Zarządzania Jakością w SPZZOZ im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku.
  6. Przyjęcie sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli początkujących, mianowanych i dyplomowanych w szkołach prowadzonych przez Powiat Płoński w roku 2023.
  7. Przyjęcie sprawozdania z działalności Warsztatu Terapii Zajęciowej w Płońsku przy CARITAS Diecezji Płockiej za rok 2023.
  8. Przyjęcie sprawozdania z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Płońsku w tym zestawienie potrzeb w zakresie systemu pieczy zastępczej oraz Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w 2023 roku.
  9. Przyjęcie sprawozdania z efektów pracy Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej za 2023 rok.