LXIII Sesja Rady Powiatu Płońskiego

Dnia 18 stycznia 2023 (środa) o godz. 1400 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro pok. nr 325) odbędzie się LXIII Sesja Rady Powiatu Płońskiego.

0x0.jpg

Sesja Rady Powiatu Płońskiego zostanie przeprowadzona w programie e-Sesja z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (zdalny tryb obradowania).

Sesja Rady Powiatu Płońskiego zostanie przeprowadzona w programie e-Sesja.

Informuję, że porządek obrad przedstawia się następująco:

2. Przyjęcie protokołów z LXI i LXII sesji Rady Powiatu Płońskiego.
  4. Sprawozdanie Przewodniczącego Zarządu Powiatu z działalności Zarządu w okresie między sesjami Rady Powiatu.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie skargi Pani A.N. na Uchwałę Nr LIX/336/2022 Rady Powiatu Płońskiego z dnia 23 listopada 2022 r. wraz z aktami sprawy oraz odpowiedzią na skargę.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie skargi Pani A.N. na Uchwałę Nr LIX/337/2022 Rady Powiatu Płońskiego z dnia 23 listopada 2022 r. wraz z aktami sprawy oraz odpowiedzią na skargę.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie skargi na zachowanie Radnego Rady Powiatu Płońskiego.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie przekazania wniosku według właściwości Kierownikowi Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Płońsku.
  9. Przyjęcie sprawozdania z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Płońskiego za 2022 rok.

Zamknięcie sesji.