LVIII sesja Rady Powiatu Płońskiego

Dnia 17 października (poniedziałek) o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro pok. nr 325).

Sesja rady powiatu.

Sesja Rady Powiatu Płońskiego zostanie przeprowadzona w programie e-Sesja.

Porządek obrad przedstawia się następująco:

4. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie udzielenia poręczenia długoterminowego kredytu Samodzielnemu Publicznemu Zespołowi Zakładów Opieki Zdrowotnej w Płońsku.
  5. Przyjęcie sprawozdania z realizacji Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Płońskim w 2022 roku.
  6. Przyjęcie informacji na temat: „Ocena działalności Powiatowego Zarządu Dróg w Płońsku oraz realizacji planowanych zadań na drogach powiatowych” w 2022 roku.
  7. Przyjęcie informacji na temat „Dostępność i realizacja usług zdrowotnych w specjalistycznej opiece zdrowotnej świadczonych dla mieszkańców Powiatu Płońskiego przez podmioty lecznicze”.
  8. Przyjęcie informacji o stanie realizacji zadań oświatowych w roku szkolnym 2021/2022, w tym o wynikach sprawdzianów i egzaminów zewnętrznych, wynikach nadzoru pedagogicznego sprawowanego przez kuratora oświaty oraz o działaniach inwestycyjno-remontowych.
  9. Przyjęcie informacji o aktualnym stanie organizacyjnego przygotowania działań reagowania kryzysowego ze szczególnym uwzględnieniem ochrony przeciwpowodziowej na terenie Powiatu Płońskiego.