LVI sesja Rady Powiatu Płońskiego

29 sierpnia (poniedziałek) o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro pok. nr 325) odbędzie się LVI sesja Rady Powiatu Płońskiego.

Sesja Rady Powiatu Płońskiego zostanie przeprowadzona w programie e-Sesja.

Porządek obrad przedstawia się następująco:

2. Przyjęcie protokołów z LIV i LV sesji Rady Powiatu Płońskiego.
  4. Sprawozdanie Przewodniczącego Zarządu Powiatu z działalności Zarządu w okresie między sesjami Rady Powiatu.
  5. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie zasad udzielania i rozmiaru zniżek tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycielom, którym powierzono stanowisko kierownicze oraz w sprawie określenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć niektórych nauczycieli zatrudnionych w przedszkolu, szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Płoński.
  6. Podjęcie uchwały zmieniającej Uchwałę w sprawie regulaminu określającego wysokość stawek oraz szczegółowe warunki przyznawania dodatku za wysługę lat, dodatku motywacyjnego, dodatku funkcyjnego, w tym z tytułu sprawowania funkcji wychowawcy klasy, dodatku za warunki pracy oraz szczegółowe warunki obliczania i wypłacania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw nauczycielom zatrudnionym w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Płoński.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działanie Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Płońsku.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie przekazania skargi według właściwości Prezesowi Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie pozostawienia skargi bez rozpatrzenia.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie skargi Pani M. Z. na Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Płońsku.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie skargi Pani M. P. na Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Płońsku.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie skargi Pani A. B. na Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Płońsku.
  13. Przyjęcie sprawozdania z działalności Komendy Powiatowej Policji w Płońsku wraz z informacją o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego za pierwsze półrocze 2022r.
  14. Przyjęcie sprawozdania z działalności Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Płońsku za rok 2021.
  15. Przyjęcie sprawozdania z działalności Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy „Dobry Dom” w Płońsku za rok 2021.
  16. Przyjęcie informacji na temat: „Osiągnięcia uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Płoński w olimpiadach i konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2021/2022”.