LII sesja Rady Powiatu Płońskiego

27 kwietnia 2022 roku (ŚRODA) o godz. 14.30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro pok. nr 325) odbędzie się LII sesja Rady Powiatu Płońskiego

FB.JPG

Sesja Rady Powiatu Płońskiego zostanie przeprowadzona w programie e-Sesja.

Porządek obrad przedstawia się następująco:

2. Przyjęcie protokołów z L i LI sesji Rady Powiatu Płońskiego.
  4. Sprawozdanie Przewodniczącego Zarządu Powiatu z działalności Zarządu w okresie między sesjami Rady Powiatu.
  5. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie powołania Rady Społecznej przy Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie w drodze darowizny nieruchomości położonej w Płońsku.
  7. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie planu pracy Rady Powiatu Płońskiego na 2022 rok.
  8. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie planów pracy stałych komisji Rady Powiatu Płońskiego na 2022 rok.
  9. Przyjęcie sprawozdania z działalności Powiatowego Urzędu Pracy w Płońsku za 2021 rok.
  10. Przyjęcie sprawozdania z działalności Domu Pomocy Społecznej w Karolinowie za rok 2021.
  11. Przyjęcie sprawozdania „Ocena zasobów pomocy społecznej w Powiecie Płońskim za 2021 rok”.
  12. Przyjęcie sprawozdania z realizacji Programu Współpracy Powiatu Płońskiego z organizacjami pozarządowymi za rok 2021.
  13. Przyjęcie sprawozdania z działalności Społecznej Straży Rybackiej działającej na terenie Powiatu Płońskiego w roku 2021.
  14. Sprawozdanie z działalności Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku w roku
  15. Przyjęcie informacji Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej pn. „Analiza zagrożeń Powiatu Płońskiego”.
  16. Przyjęcie informacji na temat sytuacji epidemiologicznej i ocena stanu sanitarnego Powiatu Płońskiego za 2021 rok.

W związku z trwającą epidemią COVID-19, w  trosce o bezpieczeństwo uczestników sesji Rady Powiatu, rekomenduję oglądanie transmisji obrad przez Internet.