Legia Futsal Kids o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki wygrywa płońskie eliminacje Legia Futsal Kids o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego.

na tle herbu powiatu płońskiego stoją od lewej: Józef Bluszcz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Płońskiego, chłopiec, kobieta i mężczyzna.
Do wielkiego finału awansowała również druga w dzisiejszym turnieju Delta Słupno.
Podium uzupełnił Pegaz Drobin, a czwarte miejsce zajęła drużyna Dream Team Płońsk.
Puchary najlepszym drużynom oraz najlepszym zawodnikom turnieju wręczali dziś: Jerzy Bluszcz - wiceprzewodniczący Rady Powiatu Płońskiego, Marzanna Stasiak - Radna Miasta Płońsk oraz Emil Krysiński - Prezes Legia Futsal.
Wielkie gratulacje dla zwycięzców, brawa dla wszystkich uczestników oraz brawa dla organizatorów dzisiejszego turnieju, czyli legia Futsal i Stowarzyszenia Graj z Krystianem.
Zadanie dofinansowane ze środków Powiatu Płońskiego w ramach konkursu ofert na kulturę fizyczną, promocję i ochronę zdrowia w 2022 roku.