Legalność zatrudnienia obywateli polskich - szkolenie w PUP

26 września, w Powiatowym Urzędzie Pracy w Płońsku odbyło się szkolenie nt. „Pracuję legalnie – zatrudniam legalnie”, skierowane do przedsiębiorców z powiatu płońskiego. Spotkanie zorganizowane było z inicjatywy ZUS Oddział w Płocku Inspektorat w Płońsku w ramach TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCY przypadającego na 23-27 września 2019 r. Wstępną prezentację przedstawił pracownik Państwowej Inspekcji Pracy. Następnie pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych omówili zasady podlegania polskiemu ustawodawstwu w świetle przepisów unijnych oraz ustalania i wypłaty świadczeń krótkoterminowych. Krąg zainteresowanych niniejszą tematyką poszerzyli uczniowie 3 klasy I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku.

Ilustracja do artykułu Legalność zatrudnienia 1.jpg