Konsultacje społeczne

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu programu współpracy powiatu płońskiego z organizacjami pozarządowymi.

Z lewej strony żółte kółko na którym są rysunki twarzy mężczyzn i kobiet w kółku, obok na żółtym pasku napis decydujmy razem, w prawym górnym rogu herb powiatu płońskiego, poniżej napis: konsultacje dotyczące projektu
programu współpracy powiatu płońskiego
z organizacjami pozarządowymi na 2022 r., poniżej Forma konsultacji: Otwarte spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych.
Termin: 4 listopada i 9 listopada 2021 o godz.  17.30
Miejsce: Starostwo Powiatowe w Płońsku, ul. Płocka 39, II piętro, sala 325. Na samym dole na żółtym pasku data: 20 października 2021 -  12 listopada 2021 roku
Zarząd Powiatu Płońskiego zaprasza organizacje pozarządowe z terenu powiatu płońskiego do konsultacji dot. projektu programu współpracy Powiatu Płońskiego z organizacjami pozarządowymi na 2022 rok.
Projekt programu jest dostępny na stronie internetowej powiatu: w zakładce organizacje pozarządowe, wywieszony jest na tablicy ogłoszeń w Starostwie oraz umieszczony w BIP-ie Powiatu w zakładkach: Organizacje pozarządowe i Konsultacje społeczne. Zostanie również przesłany w formie elektronicznej podmiotom, które udostępniły swój adres poczty elektronicznej.
Termin konsultacji:
20 października 2021 – 12 listopada 2021 roku
Zasięg terytorialny konsultacji: Powiat Płoński
Forma konsultacji: Otwarte spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych, które odbędzie się: 4 listopada i 9 listopada 2021 o godz. 17.30
w Starostwie Powiatowym w Płońsku, ul. Płocka 39, II piętro - sala konferencyjna – p. 325.
Na otwartych spotkaniach organizacje pozarządowe będą mogły przedstawić swoją opinię na temat ww. programu na rok 2022 oraz wyrazić opinię odnośnie realizacji programu współpracy z organizacjami pozarządowymi w 2021 roku.
W trakcie trwania konsultacji prosimy o zgłaszanie swoich uwag i propozycji na adres e-mail: kornarowicz@powiat-plonski.pl
Pełen projekt programu w linku: