Konkursy rozstrzygnięte

Rozstrzygnięte zostały konkursy na dyrektorów jednostek oświatowych. Decyzją komisji konkursowych stanowiska te powierzono dotychczasowym dyrektorom jednostek.

Grafika ze zdjęciami dyrektorów jednostek oświatowych, wraz z imionami, nazwiskami i nazwami szkół zamieszczonymi w tekście głównym
30 czerwca, 1 lipca i 12 lipca 2021 roku odbyły się, zgodnie z decyzją Zarządu Powiatu Płońskiego, konkursy na stanowiska dyrektorów:
1) Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1 w Płońsku,
2) Zespołu Szkół im. Królowej Jadwigi w Czerwińsku nad Wisłą,
3) Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. św. Stanisława Kostki w Płońsku.
Konkursy zostały ogłoszone w związku z upływem w dniu 31 sierpnia 2021 roku okresu powierzenia tych stanowisk ich dyrektorom.
Na każdy konkurs wpłynęło po jednej kandydaturze - w każdym przypadku był to dotychczasowy dyrektor danej jednostki oświatowej.
Do CKZ nr 1 w Płońsku był to pan Włodzimierz Pająk, do ZS im. Królowej Jadwigi w Czerwińsku - pani Renata Kozakiewicz, a do SOSW w Płońsku - pan Jacek Kostrzewa.
W wyniku postępowań konkursowych kandydaci zostali wyłonieni i zarekomendowani przez komisje konkursowe Zarządowi Powiatu do powierzenia im stanowisk dyrektorów na okres od dnia 1 września 2021 roku do dnia 31 sierpnia 2026 roku.