Konkurs na stanowisko dyrektora SPZZOZ w Płońsku

Zarząd Powiatu Płońskiego ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku.

Ilustracja do artykułu grafika do ogłoszenia konkursu na dyrektora płońskiego szpitala_01.jpg

Kandydaci mają możliwość zapoznania się z materiałami informacyjnymi o stanie prawnym, organizacyjnym i ekonomicznym SPZZOZ w Płońsku w Wydziale Organizacyjno – Prawnym Starostwa Powiatowego w Płońsku, ul. Płocka 39, pokój 329, w godz. 9.00 – 12.00.

Udostępnione do wglądu materiały są jednakowe dla wszystkich kandydatów.

Oferty z dokumentami kandydaci mogą składać w zamkniętych kopertach do 24. 06. 2020 r. do godziny 16.00 w Starostwie Powiatowym w Płońsku, Ul. Płocka 39, pokój 224 lub przesłać listem poleconym na adres Starostwo Powiatowe w Płońsku, ul. Płocka 39, 09 – 100 Płońsk.

Na kopercie należy umieścić: imię i nazwisko kandydata, adres i numer telefonu kontaktowego wraz z adnotacją o treści „Konkurs na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Płońsku im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku”.

Więcej informacji: https://powiat-plonski.bip.gov.pl/…/konkurs-na-stanowisko-d…