Konkurs „Moja Europa”

Starostwo Powiatowe w Płońsku serdecznie zaprasza młodzież szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu płońskiego do udziału w konkursie „Moja Europa” zorganizowanym z okazji 15 lat Polski w Unii Europejskiej.

Ilustracja do artykułu plakat moja europa_01.jpg

Do 31 maja można zgłaszać prace w dwóch kategoriach: film i fotografia. Prace mają ma być związane z problematyką dotyczącą Europy, jednak autorom pozostawia się dowolność w interpretacji i wyborze sposobu ujęcia tematu. Autorzy najlepszych i wyróżnionych prac otrzymają nagrody rzeczowe. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi na stronie internetowej oraz facebookowej Starostwa Powiatowego w Płońsku. Prace należy zgłaszać na adres: Starostwo Powiatowe, 09-100 Płońsk, ul. Płocka 39, pokój 313 z dopiskiem „Konkurs Moja Europa, kategoria: film/fotografia” z informacją o danych autora: imię, nazwisko, adres mailowy i telefon oraz podpisanymi zgodami i oświadczeniami załączonymi do regulaminu. Regulamin znajduje się w załączniku.