Konkurs "Aktywne ferie"

Ogłaszamy Powiatowy Konkurs Facebookowy pt. "Aktywne ferie".

Plakat konkursowy po lewej zdjęcie młodej dziewczyny z aparatem fotograficznym, po prawej znaczki sportów zimowych, w prawym dolnym rogu herb powiatu płońskiego. Przez środek na ukos napis: konkurs aktywne ferie nagrody czekają.

Pokażcie jak spędzacie aktywnie czas w ferie zimowe. Wysyłajcie swoje zdjęcia w komentarzach na profilu Starostwa Powiatowego na Facebooku. Czekają na Was atrakcyjne nagrody.

Trzy osoby z największą liczbą polubień pod zdjęciem wygrają zestaw gadżetów powiatowych, w skład którego wchodzą: głośnik, plecak, latarka, butelka z filtrem i miodek powiatowy. Na Wasze zdjęcia czekamy do 14 lutego do godziny 21:00. Uczestnictwo w konkursie oznacza akceptację regulaminu. Organizatorem konkursu jest Starostwo Powiatowe w Płońsku.

Regulamin Konkursu „Aktywne Ferie”

organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Płońsku

1. Organizatorem Konkursu „Aktywne ferie” jest Starostwo Powiatowe w Płońsku z adresem ul. Płocka 39, 09-100 Płońsk.
  2. Dane osobowe oraz wizerunek, przekazane Starostwu Powiatowemu przez uczestników konkursu, będą przetwarzane w celach informacyjnych, archiwizacyjnych i promocyjnych Powiatu Płońskiego, w ramach realizacji konkursu, wyłonienia zwycięzców konkursu, umożliwienia odbioru nagrody. Dane osobowe oraz wizerunek mogą być także przetwarzane, gdy jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów administratora danych.
  3. Biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża zgodę na prezentację swojego imienia, nazwiska i wizerunku na portalu Facebook na profilu Starostwa Powiatowego w Płońsku oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Płońsku.
  4. Uczestnik, biorąc udział w konkursie, bierze na siebie obowiązek posiadania zgody na publikację wizerunku osób znajdujących się na zdjęciu. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek roszczeń osób trzecich.
  5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia udział w konkursie. Każdy uczestnik konkursu posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania.
  6. Przystępując do udziału w konkursie, uczestnicy wyrażają zgodę na udział w nim na zasadach określonych w niniejszym regulaminie Udział uczestnika małoletniego w konkursie jest dozwolony wyłącznie za zgodą rodzica bądź opiekuna prawnego.
  7. Aby wziąć udział w konkursie należy:
  • dodać zdjęcie prezentujące aktywne spędzanie czasu wolnego w sekcji komentarzy pod postem konkursowym na profilu Starostwa Powiatowego w Płońsku w serwisie społecznościowym Facebook.
  1. Do udziału w konkursie można zapraszać i oznaczać znajomych w komentarzu pod postem i udostępniać post konkursowy na swojej tablicy na portalu społecznościowym Facebook ale nie jest to warunek udziału w konkursie.
  2. Jeden uczestnik konkursu może umieścić tylko jedno zdjęcie.
  3. W konkursie wezmą udział jedynie uczestnicy, którzy spełnią wymagania zawarte w punkcie 6. w terminie od dnia 9 lutego od godz. 10:00 do dnia 14 lutego do godz. 21:00.
  4. Nagrodami w konkursie są trzy zestawy upominkowe od Powiatu Płońskiego (plecak, głośnik, latarka, butelka z filtrem i miodek powiatowy).
  5. Zwycięzcami w konkursie zostaną trzej uczestnicy o największej liczbie polubień pod opublikowanym zdjęciem w komentarzu oraz spełniających wymagania regulaminu zawarte w punkcie 6.
  6. Wręczenie nagród nastąpi w przeciągu dwóch tygodni od zakończenia konkursu.
  7. Przekazanie nagród nastąpi w miejscu i czasie wskazanym przez organizatora.
  8. Laureaci konkursu mogą odebrać nagrodę jedynie osobiście w miejscu wyznaczonym przez organizatora.
  9. Jeśli osoba, która znalazła się w gronie nagrodzonych, nie odbierze nagrody w pierwszym terminie wyznaczonym przez organizatora, to organizator proponuje drugi termin. Jeżeli pomimo wyznaczenia drugiego terminu, nagroda nadal nie zostanie odebrana, to przechodzi w ręce kolejnej osoby spełniającej kryterium konkursowe tj. najwyższą liczbę polubień.
  10. Organizator zastrzega sobie prawo do usuwania treści i grafik, które nie mają związku z konkursem.
  11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu wręczenia nagród ze względu na dynamiczną sytuację pandemiczną.