Komunikat dla interesantów

grafika dotycząca obsługi interesantów w starostwie od 29 marca 2021 roku

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną, w trosce o bezpieczeństwo Interesantów i Pracowników Starostwa, od dnia 29 marca br. do budynku urzędu przy ul. Płockiej 39 może wejść tylu interesantów, ile w danym momencie jest wolnych stanowisk obsługi w poszczególnych Wydziałach lub Referatach.

Informacji w tym zakresie będzie udzielał Pracownik Starostwa przy wejściu do budynku.

Prosimy o rozważne planowanie wizyt w urzędzie, w ciągu dnia, nie tylko w godzinach porannych, w sytuacji gdy do załatwienia sprawy konieczny jest bezpośredni kontakt z urzędnikiem.

Istnieje możliwość rezerwacji internetowej wizyt na konkretną godzinę w Wydziale Komunikacji i Transportu oraz podglądu kolejki na bieżąco na stronie internetowej Starostwa.

Zapraszamy do korzystania z platformy e-PUAP, drogi elektronicznej, drogi pocztowej oraz kontaktu telefonicznego.

Dbajmy o siebie nawzajem. Nośmy maseczki i przestrzegajmy zasad dystansu społecznego.