Kolejne umowy na sport podpisane

W poniedziałek, 14 lutego zostały podpisane kolejne umowy z trzema organizacjami: Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym w Płońsku, Stowarzyszeniem „Razem dla Wsi" z Goławina i OSP w Nowym Mieście.

zdjęcie przedstawia trzy fotografie z podpisania trzech umów, w lewym górnym rogu stoją wicestarosta, starosta i dwóch mężczyzn w średnim wieku, poniżej wicestarosta, starosta i dwie kobiety, na ostatnim zdjęciu po prawej stronie stoją wicestarosta, starosta i dwóch strażaków w galowych mundurach

Elżbieta Wiśniewska - Starosta Płoński oraz Krzysztof Wrzesiński – Wicestarosta Płoński przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu - Anetty Klimkiewicz podpisali umowy z przedstawicielami Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Płońsku na dofinansowanie dwóch zadań:

- „Organizacja rywalizacji sportowej dla uczniów szkół podstawowych powiatu płońskiego”  w kwocie 17 000 zł

- „Organizacja rywalizacji sportowej dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu płońskiego” w kwocie 19 000 zł.

Kolejna umowa została zawarta ze Stowarzyszeniem „Razem dla Wsi” w Goławinie na dofinansowanie w kwocie 4 000 zł zadania pn.: „Rodzinny turniej tenisa stołowego”.

Umowa z Ochotniczą Strażą Pożarną w Nowym Mieście dotyczyła dofinansowania „II Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa OSP Nowe Miasto”. Na ten cel Powiat Płoński przekazał kwotę 3 000 złotych.

Wszystkie zadania dofinansowane zostały ze środków Powiatu Płońskiego w ramach konkursu ofert na kulturę fizyczną, promocję i ochronę zdrowia w 2022 roku.