Karawana - Wędrujący Festiwal Sztuki i Animacji 24.08 w Glinojecku a 25.08 w Starym Gralewie

Zapraszamy do udziału w projekcie Mazowieckiego Instytutu Kultury we współpracy z lokalnymi partnerami Karawana - Wędrujący Festiwal Sztuki i Animacji. Ostatnie już miejscowości, w których w tym roku zawita Karawana, to Glinojeck (sobota, 24 sierpnia) i Stare Gralewo (niedziela, 25 sierpnia). Na dzieci i dorosłych czekać będzie wiele atrakcji. Wstęp wolny.

Ilustracja do artykułu image_processing20190731-6918-1btmd46.jpg

W Glinojecku Karawana zatrzyma się 24 sierpnia przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury (ul. Polna 2c).

W Starym Gralewie 25 sierpnia – przy Szkole Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki.

Organizatorzy festiwalu zapraszają mieszkańców województwa do aktywnego spędzania wolnego czasu z kulturą.

Partnerami i współorganizatorami Karawany w Glinojecku i Starym Gralewie są Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku oraz Gmina Raciąż

PROGRAM:

godz. 16.00 – Szewc Kopytko i Kaczor Kwak, Teatr Scena 96

godz. 17.00 – 20.00:

Bawimy i uczymy – rodzinne animacje realizowane przez Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów Klanza;

Stragany sztuki – akcje artystyczne

Podwórko wyobraźni – podróż do świata bajek i innych kultur, edukacyjny plac zabaw kreatywnych, warsztaty, zabawy, animacje – Muzeum Bajek Baśni i Opowieści

Moja historia – warsztaty edukacyjno-teatralne realizowane przez Stowarzyszenie Scena 96

godz. 20.00 – pokaz powarsztatowy Moja historia

godz. 20.30 – Exultet, Teatr A

Więcej informacji:

Szczegółowy program i pełny plan przejazdu dostępne są na stronie www.mik.waw.pl.

Foto za: Mazowiecki Instytut Kultury