Jak uczyć żeby nauczyć

Rozpoczęliśmy projekt dla nauczycieli szkół powiatowych pt.: "Jak uczyć żeby nauczyć".

Dyrektorzy powiatowych szkół średnich, goście z Islandii i Wicestarosta Płoński stoją na tle ekranu do prezentacji multimedialnych.

Obejmuje on wymianę doświadczeń w zakresie metod kształcenia języka angielskiego między nauczycielami języka angielskiego z powiatowych szkół średnich a nauczycielami z Islandii.

Spotkanie projektowe otworzył Krzysztof Wrzesiński,  Wicestarosta Płoński. Koordynatorem projektu z ramienia Starostwa Powiatowego w Płońsku jest Katarzyna Koper z Referatu Rozwoju Gospodarczego.

Projekt "Jak uczyć żeby nauczyć" - dobre metody nauczania języka angielskiego - intensywne szkolenia, dofinansowany jest ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.