Informacja dla klientów Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Płońsku

W związku z trudną sytuacją epidemiczną, w dniach 2 – 5 marca utrudniony będzie kontakt dla klientów Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Płońsku.

grafika z herbem powiatu i  tekstem komunikat.png

Wnioski w sprawie udostępnienia materiałów powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego można składać za pośrednictwem platformy ePUAP (Adres skrytki na ePUAP: /cp8x0t02ds/SkrytkaESP), drogą e-mailową na adres: urząd@powiat–plonski.pl; drogą pocztową, za pośrednictwem Geoportalu Powiatowego (link na witrynie Powiatu) lub w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39, parter, pok. nr 123.

Wnioski do pobrania znajdują się na witrynie Powiatu Płońskiego (www.powiat-plonski.pl) w zakładce „Poradnik interesanta” Wydział Geodezji, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami lub na I piętrze w budynku Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Ks. J. Popiełuszki 14.

Informacja w sprawie odbioru dokumentów zamówionych do dnia 26 lutego 2021 roku przy stanowisku obsługi interesantów na I piętrze w budynku Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Ks. J. Popiełuszki 14 lub po uprzednim kontakcie telefonicznym (tel. 23 662-77-64/66 wew. 221 lub 225).

Za utrudnienia przepraszamy.