II sesja Rady Powiatu Płońskiego

Dnia 29 maja 2024 roku (środa) o godz. 11:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro pok. nr 325).

1620x108000.jpg

Sesja Rady Powiatu Płońskiego zostanie przeprowadzona w programie e-Sesja.

Informuję, że porządek obrad przedstawia się następująco:

2. Wręczenie zaświadczenia o wyborze na radnego oraz złożenie ślubowania.
  3. Przyjęcie protokołu z I sesji Rady Powiatu Płońskiego.
  4. Sprawozdanie Przewodniczącego Zarządu Powiatu z działalności Zarządu w okresie między sesjami Rady Powiatu.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie powołania składu osobowego Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Płońskiego.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Płońskiego.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie powołania składu osobowego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Powiatu Płońskiego.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Powiatu Płońskiego.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie powołania składów osobowych stałych Komisji Rady Powiatu Płońskiego.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Przewodniczących stałych Komisji Rady Powiatu Płońskiego.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia dla Starosty Płońskiego.
  13. Przyjęcie sprawozdania z realizacji Programu Współpracy Powiatu Płońskiego z organizacjami pozarządowymi za rok 2023.
  14. Przyjęcie sprawozdania z działalności Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Płońsku za rok 2023.
  15. Przyjęcie informacji Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej: „Analiza stanu bezpieczeństwa Powiatu Płońskiego”.
  16. Przyjęcie sprawozdania z działalności Społecznej Straży Rybackiej na terenie Powiatu Płońskiego w roku 2023.