I Targi Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku po raz pierwszy zorganizował Targi Pracy, a wzięło w nich udział ponad 70 wystawców! Nie mogło zabraknąć też stoiska Starostwa Powiatowego w Płońsku. Uczestniczy targów mogli u nas sprawdzić swoją wiedzę w quizie o Powiecie Płońskim. Za poprawne odpowiedzi otrzymywali powiatowe miodki i gadżety promocyjne.

Ilustracja do artykułu TP.jpg

„Cieszymy się z tego, że to spotkanie zintegrowało całe środowisko, społeczność Powiatu Płońskiego m.in witamy serdecznie włodarzy miast, wójtów, przedstawicieli instytucji gminnych, powiatowych i miejskich, absolwentów szkół ,osoby poszukujące pracy, przedstawicieli Wojewódzkiego Urzędu Pracy oraz Powiatowych Urzędów Pracy z terenu Mazowsza, przedstawicieli uczelni wyższych, pracodawców i przedstawicieli organizacji pozarządowych z naszego terenu. Rynek pracy się nieustannie zmienia i nakłada zarówno na pracodawców jak i na pracowników nowe wyzwania. Tylko spojrzenie i myślenie długofalowe, procesowe i kompleksowe w kwestiach pracy zatrudnienia w tym zatrudnienia cudzoziemców, ale również osób niepełnosprawnych pozwoli na wypracowanie rozwiązań systemowych” tymi słowami powitała uczestników targów Starosta Płoński Elżbieta Wiśniewska.

Organizatorem I Targów Pracy: ,,Rynek Pracy dostępny dla wszystkich" był Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku a wydarzenie objęła Patronatem Honorowym Starosta Powiatu Płońskiego Elżbieta Wiśniewska. Wydarzenie miało miejsce na hali MCSiR w Płońsku.