Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

3️0 maja to Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Wszystkim rodzicom zastępczym życzymy zdrowia i spełnienia. Rodzina zastępcza to bowiem praca inna niż wszystkie. Wymagająca oceanu cierpliwości, miłości ale też pełna trudu.

Ilustracja do artykułu Plakat dotyczący projektu nasz nowy dom wspieranie rodzin i pieczy zastępczej w powiecie płońskim_01.jpg

Aby docenić to zaangażowanie gorąco zapraszamy napisania życzeń lub dobrego słowa i do przyłączenia się do akcji ,,Wyślij kartkę rodzinie zastępczej. Przypominamy termin przysyłania prac upływa 30 czerwca br.

Zapraszamy potencjalnych zainteresowanych do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Płońsku aby uzyskać pełne informacje co zrobić aby zostać zawodową rodziną zastępczą.

Powiat Płoński/PCPR realizuje projekt: ,,Nasz Nowy Dom - Wspieranie rodzin i pieczy zastępczej w powiecie płońskim" jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 Działanie 9.2 Usługi społeczne i usługi opieki zdrowotnej. Poddziałanie 9.2.1 Zwiększenie dostępności usług społecznych.