Droga powiatowa nr 3084W Kadłubowo - Dzierzążnia będzie remontowana

2 października o godz. 11.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płońsku Wicestarosta Krzysztof Wrzesiński, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Marcin Piechocki oraz Pan Adam Nowakowski przedstawiciel wykonawcy zadania, podpisali umowę na realizację zadania pn.: „Remont drogi powiatowej nr 3084W Kadłubowo - Dzierzążnia” dotyczącą poprawy infrastruktury drogowej.

Wicestarosta, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg oraz wykonawca podpisują umowę na remont drogi powiatowej.jpg

Wartość umowy na roboty budowlane to 272 376,12 złotych.

Inwestycja finansowana jest ze środków Powiatu Płońskiego - w kwocie 142 376,12 złotych oraz ze środków Gminy Dzierzążnia w kwocie 130 000 złotych.

Zakres robót obejmuje:
- podcięcie gałęzi drzew,
- wycinka krzewów,
- ścinka poboczy,
- odtworzenie przydrożnego rowu,
- wykonanie nawierzchni bitumicznej,
- umocnienie poboczy.

Wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów WAPNOPOL Sp. z o.o., ul. Młodzieżowa 3 lok. 32, 09-100 Płońsk,

Termin realizacji - 30.10.2020 r.