Dofinansowanie dla Powiatu Płońskiego na utworzenie nowej pracowni informatycznej w Zespole Szkół nr 2 w Płońsku.

Powiat Płoński otrzymał dofinansowanie w kwocie 49 000 złotych na utworzenie nowej pracowni informatycznej w Zespole Szkół nr 2 w Płońsku.

Ilustracja do artykułu DSC_0518.JPG

12 sierpnia 2019 roku w Warszawie podpisano umowę o udzieleniu pomocy finansowej z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach: „Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych”. Z ramienia Województwa umowę podpisali Marszałek Adam Struzik oraz Wicemarszałek  Wiesław Raboszuk, zaś z ramienia powiatu umowę podpisywali: Wicestarosta Powiatu Krzysztof Wrzesiński, Członek Zarządu Robert Adamski oraz Skarbnik Anetta Klimkiewicz.

Zadanie ma być zrealizowane do 31 października 2019 roku. Całkowita wartość przedsięwzięcia to 99 587 złotych, z czego 49 000 złotych to kwota dofinansowania z Województwa Mazowieckiego.

 ,,Bardzo cieszę się z otrzymania przez Powiat Płoński tej dotacji. Zakup sprzętu komputerowego i specjalistycznego oprogramowania dla pracowni w Zespole Szkół nr 2 w Płońsku pozwoli lepiej wykorzystać możliwości, jakie daje Internet w edukacji na miarę XXI wieku".- informuje wicestarosta Krzysztof Wrzesiński.

 

Powrót na początek strony