Doceniamy kulturę i artystów lokalnych

Maciej Pruchniewicz z zespołu Curly Cale odwiedził Starostę Elżbietę Wiśniewską i przekazał na jej ręce niedawno wydane płyty.

Starosta Elżbieta Wiśniewska z Maciejem Pruchniewiczem.

Przypomnijmy, że na początku lipca została podpisana umowa promocji między Powiatem Płońskim a zespołem, opiewająca na kwotę 5 000 zł.

W ramach umowy planowane były następujące formy:

- Mini koncert ,, Dzień dobry lato" z udziałem podopiecznych Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Płońsku oraz Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy ,,Dobry Dom” w Płońsku lub/i w miarę potrzeb w innych placówkach Powiatu Płońskiego.

- Warsztaty dźwiękiem malowane - Cykl 20 warsztatów (po 1h każde,) muzycznych dla podopiecznych Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Płońsku oraz Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy ,,Dobry Dom” w Płońsku

- Informacja o wsparciu Powiatu Płońskiego na materiałach informacyjnych, promocyjnych oraz na samej płycie zespołu wraz z zamieszczeniem herbu Powiatu Płońskiego na płycie.

- Koncert Curly Cale.

"Nie ma lepszej promocji niż promocja poprzez kulturę, dlatego niezwykle się cieszę, że pomagając artystom z naszego powiatu, promujemy Powiat Płoński poza jego granicami. Nie do przecenienia jest zaangażowanie Macieja Pruchniewicza w naszych powiatowych Środowiskowych Domach Samopomocy, Dom Pomocy Społecznej Karolinowie i umuzykalnianie uczestników tych placówek. To też nie pierwsza Powiatu Płońskiego i Zespołu wspólna inicjatywa. (Wcześniej odbył się koncert podczas spotkania Cafe Senior w Starostwie oraz koncert na rzecz Ukrainy w Klubokawiarni Poziom Wyżej, organizowany przez Powiat z Zespołem i Fundacją Odzyskać Radość). Doceniamy kulturę i artystów lokalnych, dlatego bardzo cieszymy się z tej współpracy"- informuje Elżbieta Wiśniewska Starosta Powiatu Płońskiego.