Dnia 10.01.2023 r. odbyło się ostatnie posiedzenie czteroletniej kadencji Powiatowej Rady Rynku Pracy

fota PRRP.jpg

Głównym tematem spotkania było zaopiniowanie podziału środków Funduszu Pracy na 2023 r.

W związku z zakończeniem kadencji Powiatowej Rady Rynku Pracy w Płońsku składamy serdeczne podziękowania za dotychczasową współpracę oraz zaangażowanie w rozwiązywaniu trudnych spraw związanych z bezrobociem na lokalnym rynku pracy.

W ramach podziękowań za współpracę członkom Powiatowej Rady Rynku Pracy, Zastępca Dyrektora Edyta Grodkiewicz wręczyła w imieniu Starosty Płońskiego Elżbiety Wiśniewskiej, Przewodniczącego Rady Powiatu Płońskiego Dariusza Żelasko oraz Wicestarosty Krzysztofa Wrzesińskiego podziękowania oraz drobne upominki od Starostwa Powiatowego w Płońsku oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Płońsku.