Centrum Aktywności Usług Społecznych - spotkanie robocze

Na spotkanie 7 lipca br. w Starostwie oraz na wizytę terenową w dawnym budynku Straży przybyli przedstawiciele firmy Meritum Grupa Budowlana Spółka z o. o. Sp.k. z Krakowa. W spotkaniu, na którym rozmawiano o planach, funkcjach pomieszczeń i realizacji marzeń dot. CAUS, udział wzięli Elżbieta Wiśniewska Starosta Płoński, Agnieszka Piekarz Dyrektor PCPR w Płońsku, Agnieszka Nec Dyrektor PUP w Płońsku, Ewa Długoszewska - Dyrektor Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Płońsku oraz pracownicy merytoryczni Starostwa.

Ilustracja do artykułu Przedstawiciele powiatu oraz innych jednostek w trakcie oględzin byłej strażnicy w Płońsku.jpg

Firma Meritum Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.  wygrała postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na wykonanie usługi polegającej na opracowaniu dokumentacji projektowej dot. przebudowy, rozbudowy, termomodernizacji i zmiany sposobu użytkowania budynków zlokalizowanych przy ul. dr Leona Rutkowskiego 14 w Płońsku.

Zakres zamówienia obejmował wykonanie dokumentacji projektowej dot. przebudowy obiektów zlokalizowanych na działkach nr ewid. 759 i 758/4 w Płońsku na Powiatowe Centrum Aktywności i Usług Społecznych w Płońsku mieszczących takie jednostki powiatowe jak:
- Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie,
- Powiatowy Zespół ds. Osób Niepełnosprawnych,
- Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna,
- Powiatowy Rzecznik Konsumentów,
- część administracyjna Domu Dziecka w Płońsku.

Firma ma doświadczenie na rynku w realizacji projektów użyteczności publicznej.