Bo ważna jest współpraca i wymiana doświadczeń w działaniu

XVIII Mazowieckie Forum Inicjatyw Pozarządowych w Warszawie za nami. Powiat Płoński miał swoją reprezentację złożoną z NGO i JST.

Delegacja powiatu płońskiego podczas forum.

Powiat Płoński reprezentowali:
- Fundacja "Miód i Malina"
- Kobiety w Centrum
- Fundacja "Wkra Możliwości"
- Zielone Mazowsze
- KGW w Pilichówku
oraz Katarzyna Ornarowicz odpowiedzialna za współpracę z organizacjami pozarządowymi w Starostwo Powiatowe w Płońsku
Dziękujemy organizacjom z terenu powiatu płońskiego, którzy byli z nami, ale również wszystkim innym, które działają na rzecz swoich małych ojczyzn
W programie znalazły się m.in:
- spotkanie z Ukraińskim Domem w Warszawie / Український дім у Варшаві
- marketing zaangażowany społecznie
- konsultacje z Siecią Dostawców Lokalnych
- dostępność oczami ekspertek Mazowieckim Instytutem Kultury i Kolektywem Badawczym.
- RegenerAkcja. Miejsce dla zmęczonych aktywistek i aktywistów
- empatia, relacja, towarzyszenie
- #domowaBibliotekarka
- sieciowanie organizacji parasolowych.
Oprócz działaczy i działaczek z Ukrainy, byli też działacze pozarządowi z Białorusi, którzy mimo wielu trudności, działają na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

XVIII Mazowieckie Forum Inicjatyw Pozarządowych jest współorganizowane przez Federację Mazowia oraz Stowarzyszenie Mierz Wysoko oraz 2do2 - Aplikacja do prowadzenia i rozliczania projektów.
Partnerem wydarzenia jest Mazowiecki Instytut Kultury.
Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik.
Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Parlamentarny Zespół ds. Organizacji Pozarządowych i Społeczeństwa Obywatelskiego.
Patronat medialny: RDC oraz warszawa.ngo.pl
Współpraca: Dialog Obywatelski Mazowsza.

Zadanie publiczne pn. „Mazowieckie Forum Inicjatyw Pozarządowych 2022” sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.