Bieg Zimowy

W niedzielę, 27 lutego odbył się Bieg Zimowy - organizowany przez Stowarzyszenie Płońscy Patrioci.

Dwa zdjęcia zestawione razem, w lewym górnym rogu biegacz i Robert Adamski Członek Zarządu Powiatu Płońskiego, dolny prawy róg trzech mężczyzn na tle herbu Powiatu Płońskiego.

Rywalizacja toczyła się na dwóch trasach: 5km i 10km - zarówno w kategorii biegaczy, jak i kijkarzy.

Podczas dekoracji puchary wręczali: Jerzy Ryziński - Burmistrz Miasta i Gminy Sochocin, Robert Adamski - Członek Zarządu Powiatu Płońskiego oraz Krzysztof Dzięgielewski - Radny Miasta i Gminy Sochocin.

Bieg 5 km - mężczyźni;

Bieg 5 km - kobiety;

Marsz nordic walking 5 km - mężczyźni;

Marsz nordic walking 5 km - kobiety;

Bieg 10 km - mężczyźni;

Bieg 10 km - kobiety;

Marsz nordic walking 10 km - mężczyźni;

Marsz nordic walking 10 km - kobiety;

Wydarzeniu towarzyszyła zbiórka pieniędzy na leczenie chorego chłopca z Gminy Sochocin. Zadanie dofinansowane ze środków Powiatu Płońskiego w ramach konkursu ofert na kulturę fizyczną, promocję i ochronę zdrowia w 2022 roku.