Bezpłatne doradztwo indywidualne dla NGO

10 stycznia, w czwartek, Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej i Starostwo Powiatowe w Płońsku zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych do skorzystania z bezpłatnego doradztwa indywidualnego. Z doradcą można będzie popracować nad koncepcją projektową do FIO (termin na złożenie wniosków mija 21.01), przeanalizować wnioski, które nie uzyskały dofinansowania, porozmawiać o każdej sprawie związanej z zakładaniem i funkcjonowaniem organizacji, np. zmiany w statucie, zakładanie działalności odpłatnej, gospodarczej itp.

Ilustracja do artykułu doradca2.jpg

Dla organizacji, które chcą uruchomić działalność odpłatną statutową lub gospodarczą Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej może sfinansować usługi reklamowe o wartości 3000 zł brutto.

Konsultacje odbędą się w systemie co godzinę, od 9.00 do 16.00 w Starostwie Powiatowym w Płońsku, ul. Płocka 39, II piętro pokój nr 323.

Osoby zainteresowana są proszone o zgłoszenia e-mailowe z podaniem tematu konsultacji na adres: lwachowski@cofund.org.pl