Akcja rozbierz choinkę

Bądźmy widoczni na drodze - Bądźmy bezpieczni. Akcja ,,Rozbierz choinkę". W budynku Starostwa przy Wydziale Komunikacji i Transportu, czeka na Was choinka ubrana w odblaskowe prezenty – wystarczy zdjąć świąteczny upominek i przypiąć do kurtki, plecaka czy torebki.

Po lewej stronie choinka, po prawej stojąca bokiem Elżbieta Wiśniewska Starosta Płoński wiesza na choince odblaski. Po prawej w tle biały napis Starostwo Powiatowe w Płońsku

Jako Powiat Płoński tworzymy nie tylko bezpieczne przejścia dla pieszych na powiatowych ulicach przy ul. Kopernika i przy ul. Sienkiewicza w Płońsku, ale zachęcamy poprzez akcje edukacyjne takie jak ta, do bezpiecznego poruszania się po drodze pieszych.

Akcja ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa pieszych w ruchu drogowym, widoczności w szare, zimowe dni i rozświetlenie uczestników ruchu bezpiecznym, świątecznym (od)blaskiem.

Odblaski przekazane Starostwu Powiatowemu w Płońsku przez WORD Warszawa oraz Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.