7 lutego 2023 r. pracę zaczynają nowe punkty obsługi Starostwa Powiatowego w Płońsku

Punkt Zamiejscowy Wydziału Komunikacji i Transportu oraz Zamiejscowy Punkt Powiatowego Urzędu Pracy w Raciążu

Grafika przedstawiające informacje o zamiejscowym punkcie Wydziału Komunikacji i Transportu w Raciążu.
Zamiejscowy Wydział Komunikacji i Transportu w Raciążu
Co możesz zrealizować?
I. Sprawy, które będą realizowane w punkcie zamiejscowym podczas jednej wizyty:
1. Rejestracja pojazdu nowego,
2. Rejestracja pojazdu sprowadzonego z zagranicy,
3. Przerejestrowanie pojazdu z innego terenu tj. zarejestrowanego w Polsce przez inny organ rejestrujący,
4. Zgłoszenia nabycia lub zbycia pojazdu,
5. Zgłoszenia wpisu adnotacji HAK, GAZ, TAXI, itd.,
6. Odbiór dowodu rejestracyjnego (dotyczy spraw wpływających w punkcie zamiejscowym).
II. Sprawy, które z uwagi na pracę w oparciu o akta pojazdu będą realizowane podczas dwóch wizyt (akta pojazdu przechowywane są w Starostwie Powiatowym w Płońsku):
1. Wyrejestrowanie pojazdu,
2. Przerejestrowanie pojazdu gdy organem rejestrującym, który wydał dowód rejestracyjny załączony do wniosku jest Starosta Płoński,
3. Czasowe wycofanie pojazdu z ruchu,
4. Wtórniki oznaczeń komunikacyjnych,
5. Wymiana dowodu rejestracyjnego.
III. Akta pojazdów w sprawach ostatecznie zakończonych będą archiwizowane w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39.
IV. Możliwość przyjmowania wyłącznie opłat w formie bezgotówkowej (terminal płatniczy).
V. W punkcie zamiejscowym załatwiane będą wyłącznie sprawy z zakresu rejestracji pojazdów.
Zamiejscowy Punkt Powiatowego Urzędu Pracy w Raciążu
Informujemy, że w dniu 7 lutego 2023 r. uruchomiony zostanie punkt obsługi osób bezrobotnych w Raciążu. Zakres obsługi: obsługa wizyt obowiązkowych osób bezrobotnych, mieszkańców miasta i gminy Raciąż – potwierdzanie gotowości do podjęcia pracy (bez rejestracji).
DNI I GODZINY FUNKCJONOWANIA ZAMIEJSCOWYCH PUNKTÓW:
  • Dni i godziny urzędowania: wtorki i czwartki w godzinach: 09:00 – 15:00,
  • Adres: Raciąż, ul. J. Kilińskiego 64 (budynek Zespołu Szkół w Raciążu).