5 grudnia Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Wszystkim społecznikom składamy najserdeczniejsze życzenia, a także podziękowania za pomoc przy realizacji wielu akcji pomocowych na terenie powiatu płońskiego. Nie byłoby niezliczonej liczby działań gdyby nie zaangażowanie i bezinteresowna praca liderów społecznych na rzecz małych ojczyzn. Pandemia pokazała Waszą aktywność, determinację i zaangażowanie w sprawy lokalne chociażby przez szycie maseczek. Dziękujemy, że jesteście!

Grafika podziękowania w dniu wolontariusza dookoła wyciągnięte ręce w górnym rogu herb powiatu.jpg

Życzymy Wam wyłącznie radosnych wyzwań, ciekawych projektów, nieustającej satysfakcji i samych życzliwych ludzi wokół. Niech Wasz entuzjazm nie słabnie i będzie doceniony zarówno przez odbiorców naszych działań jak i lokalną społeczność.