100 tysięcy złotych dofinansowania dla Powiatu Płońskiego w ramach projektu: Zdalna Szkoła

Do naszych placówek oświatowych na potrzeby uczniów i nauczycieli trafi 50 laptopów z pełnym oprogramowaniem.

Ilustracja do artykułu zdalna szkoła.jpg

Bardzo się cieszymy, że wniosek Powiatu Płońskiego otrzymał grant. Warto dodać, że wsparcie stanowi 100% dofinansowania w ramach przedstawionego wniosku dofinansowania.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu”, Działania 1. 1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”, dotyczącego realizacji projektu grantowego pn.:  „Zdalna Szkoła” – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Działanie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 - 2020. Operatorem inicjatywy "ZdalnaSzkoła" jest Centrum Projektów Polska Cyfrowa.