Umowy podpisane

Podpisanie umowy ze Stowarzyszeniem Płońscy Patrioci.

10 lutego br. Starosta Płoński oraz Wicestarosta Krzysztof Wrzesiński przy kontrasygnacie Skarbnik Powiatu Anetty Klimkiewicz podpisali umowy z 3 klubami sportowymi na dofinansowanie realizacji zadań.

• Stowarzyszenie Płońscy Patrioci otrzymało 8 000 zł na zadanie "Kwartet Biegowy Cztery Pory Roku",
  • Football School Płońsk otrzymało łącznie 8 000 zł na dwa zadania - "Udział w rozgrywkach ligowych piłki nożnej dzieci i młodzieży - rocznik 2014/2015" oraz "Udział w rozgrywkach ligowych piłki nożnej dzieci i młodzieży - rocznik 2010/2011",
  • Płońska Akademia Futbolu otrzymała 8 000 zł na zadanie "Piłka nożna w powiecie płońskim z PAF".

Zadania dofinansowane ze środków Powiatu Płońskiego w ramach konkursu ofert z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2023 roku.