Powiatowy Konkurs Walentynkowy - znamy wyniki

Komisja konkursowa w składzie: Starosta Płoński Elżbieta Wiśniewska oraz Wicestarosta Płoński Krzysztof Wrzesiński przeglądają zdjęcia i wybierają zwycięzcę.

Całkiem niedawno, 9 lutego br., ogłosiliśmy konkurs, w którym mogliście wygrać romantyczną kolację dla dwojga w Restauracji Żurawiej Hotel Bonifacio oraz gadżety Powiatu Płońskiego. Wracamy do Was z informacją, kto został jego zwycięzcą.

Komisja konkursowa, w składzie Starosta Płoński oraz Wicestarosta Płoński, miała trudny wybór. Uczestnicy wykazali się dużą pomysłowością. Spośród wielu zdjęć udało się wyłonić zwycięzcę: Dawid Niepytalski - gratulujemy!

Zapraszamy wszystkich uczestników do Starostwa (pokój nr 313) po odbiór drobnego upominku. Dziękujemy za udział w naszym walentynkowym konkursie.