Podpisanie umów z przedstawicielami Stowarzyszenia Płońscy Patrioci oraz Stowarzyszenia Związku Strzeleckiego – Jednostka Strzelecka 1863 z siedzibą w Uniecku

20240307_134814.jpg

Przy podpisaniu umowy 7.03.2024 r. byli Elżbieta Wiśniewska Starosta Powiatu Płońskiego Wicestarosta Krzysztof Wrzesiński , Robert Adamski Członek Zarządu Powiatu Płońskiego oraz przedstawiciele stowarzyszeń Pan Artur Zybała i Pan Michał Bombała.

Stowarzyszenie Płońscy Patrioci z siedzibą w Płońsku pozyskało 8 tysięcy złotych na zadanie pt. „Kwartet Biegowy Cztery Pory Roku 2024” – dzięki czemu zorganizuje 4 biegi, a każdy na terenie innej gminy powiatu płońskiego. Pierwszy z biegów już 10 marca zapraszamy serdecznie w imieniu swoim i organizatorów.

Stowarzyszenie Związku Strzeleckiego – Jednostka Strzelecka 1863 z siedzibą w Uniecku pozyskało 5 tysięcy złotych na zadanie pt. „III Wymarsz Szlakiem Powstańców Styczniowych 1863”–dzięki czemu czeka nas 10 kilometrowy przemarsz z Glinojecka do Uniecka zakończony piękną oprawą rekonstrukcyjną.

Gratulujemy organizacjom dofinansowania, a Mieszkańców Powiatu Płońskiego zapraszamy do udziału w ww. wydarzeniach

Zadania realizowane są zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie i dofinansowane ze środków Powiatu Płońskiego w ramach otwartego konkursu ofert z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2024 roku.