Kolejne umowy ze stowarzyszeniami podpisane

Dziś (13.02.2023 r.) Elżbieta Wiśniewska Starosta Powiatu Płońskiego oraz Wicestarosta Krzysztof Wrzesiński przy kontrasygnacie Skarbnik Powiatu Anetty Klimkiewicz podpisali umowy z czterema klubami sportowymi na dofinansowanie realizacji zadań.

• Football Academy Płońsk otrzymało 8 000 zł na zadanie „Organizacja i udział w rozgrywkach Ciechanowsko Ostrołęckiego Związku Piłki Nożnej – Liga Orlik”.
  • UKS Korsarz Płońsk otrzymał 3 500 zł na zadanie „Organizacja zawodów sportowych i zajęć w zakresie pływania”.
  • Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „Maksymilian” przy Parafia św. Maksymiliana Kolbe w Płońsku otrzymał 8 000 zł na zadanie ,,Spędzanie czasu wolnego – zdrowo – kulturalnie – na sportowo”.
  • Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Płońsku otrzymał 4 000 zł na zadanie ,,Międzypowiatowy Turniej Tenisa Stołowego”.

Zadania dofinansowane ze środków Powiatu Płońskiego w ramach konkursu ofert z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2023 roku.