Kolejne umowy ze stowarzyszeniami podpisane

DSC_1579.JPG

Elżbieta Wiśniewska Starosta Płoński oraz Krzysztof Wrzesiński Wicestarosta Płoński przy kontrasygnacie Skarbnik Powiatu Anetty Klimkiewicz podpisali umowy z trzema stowarzyszeniami na dofinansowanie realizacji zadań. Przy podpisywaniu jednej z umów Powiat Płoński reprezentował Artur Adamski Członek Zarządu Powiatu Płońskiego.

- Ochotnicza Straż Pożarna Kownaty otrzymała 5 000 zł na zadanie „IV Bieg Konstytucji”,

- Ludowy Zespół Sportowy Sona Nowe Miasto otrzymał 2 000 zł na zadanie „Neo Tools Dart Cup 4 Nowe Miasto”,

- Stowarzyszenie Seniorów, Emerytów i Rencistów w Raciążu otrzymało 3 000 zł na zadanie „Zajęcia rekreacyjno-sportowe dla seniorów”,

- Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi w Raciążu otrzymało 3 500 zł na zadanie ,,Krew na wagę złota! - obóz wędrowny dla krwiodawców”.

Zadania dofinansowane ze środków Powiatu Płońskiego w ramach konkursu ofert z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2023 roku.