Dofinansowanie na rondo na ul. Jaworskiego – Grunwaldzka – Klonowa

3.387.976,80 zł z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg pokryje część kosztów, które miały pochodzić całkowicie ze środków powiatu płońskiego.

dofinansowanie na rondo.jpg

Powiat Płoński uzyskał dofinansowanie na pokrycie kosztów już prawie ukończonego ronda na ul. Jaworskiego – Grunwaldzka – Klonowa.

"Bezpieczeństwo naszych mieszkańców jest dla nas priorytetem, a skrzyżowanie, które już prawie zostało przebudowane w rondo, będzie tego przykładem. Jest to dla nas bardzo dobra informacja, że udało się zdobyć dofinansowanie na pokrycie kosztów tej inwestycji, gdyż całkowicie miała zostać realizowana ze środków powiatu. W ten sposób zadbamy nie tylko o bezpieczeństwo naszych mieszkańców, ale również o budżet" – informuje Elżbieta Wiśniewska Starosta Powiatu Płońskiego.

Jest to dla nas bardzo dobra informacja, ponieważ kwota ta zasili budżet Powiatu Płońskiego i umożliwi realizację kolejnych inwestycji. Miasto Płońsk nie zdecydowało się partycypować w kosztach tej inwestycji.