Budowa ronda na skrzyżowaniu Płockiej z Mazowiecką

W związku z postępującymi robotami na ulicy Płockiej, Starostwo Powiatowe w Płońsku informuje, że od dnia 01.06.2018 r. nastąpi wdrożenie kolejnego etapu czasowej organizacji ruchu dot. budowy ronda (skrzyżowanie ul. Płockiej i ul. Mazowieckiej).

Ilustracja do artykułu IMG_8562.JPG

W związku z postępującymi robotami na ulicy Płockiej, Starostwo Powiatowe w Płońsku informuje, że od dnia 01.06.2018r. nastąpi wdrożenie kolejnego etapu czasowej organizacji ruchu dot. budowy ronda (skrzyżowanie ul. Płockiej i ul. Mazowieckiej). Ze względu na wprowadzenie kolejnego etapu organizacji ruchu dojazd do przebudowanego odcinka ul. Płockiej będzie możliwy wyłącznie od strony drogi krajowej nr 10. Odcinek na wysokości budowanego ronda zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Wprowadzona czasowa organizacja ruchu będzie obwiązywała do zakończenia prac budowlanych przez Wykonawcę tj. firmę STRABAG Sp. z o.o.