Bezpłatne warsztaty edukacyjno-sieciujące urzędników i urzędniczki, pracujących z organizacjami pozarządowymi w mazowieckich samorządach.

396968040_649912407253713_6140372808612385600_n.jpg

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty edukacyjno-sieciujące urzędników i urzędniczki, pracujących z organizacjami pozarządowymi w mazowieckich samorządach.

Celem spotkań jest wsparcie pracowników JST w planowaniu działań wspierających organizacje pozarządowe i poprawiających jakość dialogu administracji publicznej z nimi, ale też wymiana doświadczeń i dobrych praktyk.

Warsztaty odbędą się w dwóch terminach:

•  14 listopada 2023 w godz. 10.00-15.00 w Płońsku - warsztaty dla urzędników z Płocka oraz powiatów: płocki, sierpecki, żuromiński, sochaczewski, gostyniński, płoński, ciechanowski, mławski, przasnyski, nowodworski, wyszkowski, makowski.
  •  15 listopada 2023 w godz. 10.00-15.00 w Warszawie, (pozostałe)

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Podczas warsztatów zapewniamy poczęstunek.

Koszt dojazdu we własnym zakresie.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia za pomocą formularza: https://forms.gle/SJttvPPecuCkX1k87

Obowiązuje ograniczona liczba miejsc.

Czas na zgłoszenia do 6 listopada 2023, ale organizatorzy zastrzegają sobie wcześniejsze zamknięcie zgłoszeń.

Oba spotkania będą prowadzone przez Annę Czyżewską i Martynę Studzińską z Federacji Mazowia oraz Katarzynę Ornarowicz ze Starostwa Powiatowego w Płońsku.

Osoby uczestniczące otrzymają zaświadczenia o udziale w warsztatach.

Warsztaty są częścią projektu Mazowiecka Koalicja na rzecz dialogu NGO-JST, który realizuje Federacja Mazowia w partnerstwie z Federacją Rosa oraz Powiatem Płońskim/ Starostwo Powiatowe w Płońsku.

Projekt ,Mazowiecka Koalicja NGOJST” realizowany z dotacji Program Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy, finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy #EOG.

Grafika: Federacja Mazowia