Zapraszamy do udziału w V sesji Rady Powiatu Płońskiego

Zapraszamy do udziału w V sesji Rady Powiatu Płońskiego, która odbędzie się dnia 30 stycznia 2019 roku (środa) o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro, sala 325)

Ilustracja do artykułu sesja.jpg

Zapraszamy do udziału w V sesji Rady Powiatu Płońskiego, która odbędzie się dnia 30 stycznia 2019 roku (środa) o godz. 1300 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro, sala 325), z proponowanym porządkiem obrad:

2. Przyjęcie protokołu z IV sesji Rady Powiatu Płońskiego.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Płońskiego.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Budżetowej na 2019 rok.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Dyrektora Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Płońsku.
  8. Przyjęcie sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostkę samorządu terytorialnego.
  9. Przyjęcie sprawozdania z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Płońskiego za 2018 rok.