XXIV nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Płońskiego

8 lipca 2020 roku (środa) o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro, sala 325), odbędzie się XXIV nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Płońskiego.

Ilustracja do artykułu radni powiatu płońskiego siedzą podczas obrad sesji.jpg

8 lipca 2020 roku (środa) o godz. 1300 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro, sala 325), odbędzie się XXIV nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Płońskiego z proponowanym porządkiem obrad:

3. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia kierunku działania Zarządu Powiatu Płońskiego.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia Powiatowego Planu Adaptacji do zmian klimatu dla Powiatu Płońskiego.

W związku z trwającą epidemią COVID-19, w  trosce o bezpieczeństwo uczestników sesji Rady Powiatu, rekomendujemy oglądanie transmisji obrad przez Internet.