PKS POLONUS w Warszawie S.A.

Kursy: Warszawa – Grudziądz przez Płońsk/Brodnica

Kurs P a      

( P - kurs pośpieszny; a – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII)

07:40            Warszawa, D.A. Zachodni

07:50            Warszawa, Metro Marymont 02/01

08:50            Płońsk, D.A. 

09:22            Drobin, ul. Rynek

09:54            Sierpc, D.A.      (przyjazd)

10:00            Sierpc, D.A.      (odjazd)

10:31            Rypin, D.A.       (przyjazd)

10:35            Rypin, D.A.       (odjazd)

11:00            Brodnica, D.A.     (przyjazd)

11:05            Brodnica, D.A.     (odjazd)

11:32            Jabłonowo Pomorskie, Grudziądzka (poza jezdnią)

11:46            Radzyń Chełmiński, Plac Towarzystwa Jaszczurczego

12:04            Grudziądz, Hallera/Nauczycielska 06/07

12:08            Grudziądz, ul. Dworcowa (dworzec kolejowy)

12:10            Grudziądz, D.A.

 

Kurs P b 

( P - kurs pośpieszny b – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII)

09:45             Warszawa, D.A. Zachodni

09:55             Warszawa, Metro Marymont 02/01

10:55             Płońsk, D.A. 

11:27             Drobin, ul. Rynek

11:59             Sierpc, D.A.      (przyjazd)

12:05             Sierpc, D.A.      (odjazd)

12:36             Rypin, D.A.       (przyjazd)

12:40             Rypin, D.A.       (odjazd)

13:05             Brodnica, D.A.     (przyjazd)

13:10             Brodnica, D.A.     (odjazd)

13:37             Jabłonowo Pomorskie, Grudziądzka (poza jezdnią)

13:51             Radzyń Chełmiński, Plac Towarzystwa Jaszczurczego

14:09             Grudziądz, Hallera/Nauczycielska 06/07

14:13             Grudziądz, ul. Dworcowa (dworzec kolejowy)

14:15             Grudziądz, D.A.

 

Kursy: Grudziądz – Warszawa przez Brodnica/Płońsk

Kurs P b 

( P - kurs pośpieszny  b – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII)

14:00           Grudziądz, D.A.

14:25           Radzyń Chełmiński, Plac Towarzystwa Jaszczurczego

14:40           Jabłonowo Pomorskie, Grudziądzka (poza jezdnią)

15:07           Brodnica, D.A.       (przyjazd)

15:10           Brodnica, D.A.       (odjazd)

15:35           Rypin, D.A.       (przyjazd)

15:40           Rypin, D.A.       (odjazd)

16:13           Sierpc, D.A.      (przyjazd)

16:15           Sierpc, D.A.      (odjazd)

16:42           Drobin, ul. Rynek

17:13           Płońsk, D.A.      (przyjazd)

17:15           Płońsk, D.A.      (odjazd)

18:10           Warszawa, Metro Marymont 02/01

18:25           Warszawa, D.A. Zachodni

 

Kurs P a

( P - kurs pośpieszny; a – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII)

16:10               Grudziądz, D.A.

16:36               Radzyń Chełmiński, Plac Towarzystwa Jaszczurczego

16:50             Jabłonowo Pomorskie, Grudziądzka (poza jezdnią)

17:17             Brodnica, D.A.       (przyjazd)

17:20             Brodnica, D.A.       (odjazd)

17:45             Rypin, D.A.       (przyjazd)

17:50             Rypin, D.A.       (odjazd)

18:21             Sierpc, D.A.      (przyjazd)

18:25             Sierpc, D.A.      (odjazd)

18:52             Drobin, ul. Rynek

19:23             Płońsk, D.A.      (przyjazd)

19:25             Płońsk, D.A.      (odjazd)

20:17             Warszawa, Metro Marymont 02/01

20:29             Warszawa, Dw. Centralny 06

20:35             Warszawa, D.A. Zachodni

 

Kurs: Warszawa – Ostróda przez Płońsk – Raciąż – Żuromin

Kurs P a

( P - kurs pośpieszny; a – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII)

08:30               Warszawa, D.A. Zachodni

08:48               Warszawa, Metro Marymont 02/01

09:27                Załuski 01/02

09:42                Płońsk D.A.     (przyjazd)

09:45                Płońsk D.A.     (odjazd)

09:49                Płońsk, ul. Młodzieżowa 01/02

10:00                Baboszewo

10:20                Raciąż, ul. Błonie 1

10:31                Koziebrody 01/02

10:42                Zawidz Kościelny 03/16

11:05                Bieżuń 02/15

11:20                Żuromin D.A.        (przyjazd)

11:25                Żuromin D.A.        (odjazd)

11:37                Lubowidz II 08/63

11:44                Zieluń 02/09

11:56                Lidzbark, ul. Dworcowa 2

12:30                Lubawa, Plac 700.Lecia

13:00                Ostróda D.A.

 

Kurs: Ostróda - Warszawa przez Żuromin - Raciąż -Płońsk 

Kurs P a

( P - kurs pośpieszny; a – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII)

16:15                 Ostróda D.A.

16:49                 Lubawa, Plac 700.Lecia

17:24                 Lidzbark, ul. Dworcowa 2

17:36                 Zieluń 02/09

17:43                 Lubowidz II 08/63

17:55                 Żuromin D.A.         (przyjazd)

18:00                 Żuromin D.A.         (odjazd)

18:15                 Bieżuń 2/15

18:38                 Zawidz Kościelny 03/16

18:48                 Koziebrody 01/02

18:58                 Raciąż, ul. Błonie 1

19:16                 Baboszewo

19:26                Płońsk, ul. Młodzieżowa 01/02

19:30                Płońsk D.A.           (przyjazd)

19:35                Płońsk D.A.           (odjazd)

19:50                Załuski 01/02

20:30                Warszawa, Metro Marymont 02/01

20:40                Warszawa, Dw. Centralny 06

20:45                Warszawa D.A. Zachodni

 

 

Kurs:  Warszawa – Gdańsk przez Mława - Elbląg

Kurs P a

( P - kurs pośpieszny; a – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII)

07:00                Warszawa D.A. Zachodni

07:15                Warszawa Dw. Centralny 04/06

07:25                Warszawa, Metro Marymont 02/01

08:15                 Płońsk D.A.

09:15                 Mława, ul. Stary Rynek

10:15                 Olsztynek, Rynek

10:45                 Ostróda, D.A.

11:35                 Pasłęk Dw. PKP

12:05                 Elbląg D.A.           (przyjazd)

12:15                 Elbląg D.A.           (odjazd)

12:45                 Nowy Dwór Gdański dw.

13:30                 Gdańsk D.A.

 

 

Kurs:  Gdańsk - Warszawa  przez Elbląg - Mława

Kurs P a

( P - kurs pośpieszny; a – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII)

14:55               Gdańsk D.A.

15:40               Nowy Dwór Gdański Dw.

16:05               Elbląg D.A.         (przyjazd)

16:15               Elbląg D.A.         (odjazd)

16:45               Pasłęk, Dw. PKP

17:35               Ostróda D.A.

18:05               Olsztynek, Rynek

19:10               Mława, ul. Stary Rynek

20:10               Płońsk D.A.

21:05               Warszawa, Metro Marymont 02/01

21:15               Warszawa Dw. Centralny 04/06

21:20               Warszawa D.A. Zachodni

Powrót na początek strony